Çınar Hukuk Bürosu

Çınar Hukuk Bürosu olarak hizmet anlayışımız, danışmanlığını üstlendiğimiz şirketlerimize anlaşmazlık ve/veya dava-icra yoluna taşınabilek durum ve olaylarla ilgili olarak şirketlerimizin karşılaşabilecekleri problem ve sorunlara karşı bu problemler oluşmaksızın gerekli yasal uyarılarda bulunmak, sözleşmelerini hazırlamak, onların bu sorunları yaşamaması için gerekli önlemlerin alınmasını sağlamak, oluşabilecek risklere ilişkin önleyici ve koruyucu hukuk danışmanlığı hizmeti vermektir.

2008 yılından beri yürüttüğümüz meslek hayatımız boyunca mesleğimizin bize öğrettiği en değerli bilgilerden biri de sorunların yargılama aşamasına gelmeksizin çözümlenmesidir.

Şirketler açısından bu durumun değerinin farkında ve bilincinde olarak çalışmaktayız. Çınar Hukuk Bürosu Av. Alparslan Berber tarafından 2013 yılında kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren farklı sektörlerde faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilerin, özel hukuk alanındaki sorunlarına çözüm ve sonuç odaklı çalışma prensibiyle hukuki çözüm yolları bulmakta , ihtiyaç duyulan konularda özellikle Türk Ticaret Hukuku, Türk Borçlar Hukuku ve İş Kanunu kapsamında danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunulmaktadır.

"Büromuz değişen ve gelişen hukukun dinamikleri ile şekillendirdiği vizyonu sayesinde, müvekkillerine üst düzey çalışma standartları ile hukuki destek ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. "

Deneyimli ve Profesyonel

Ekibimiz ve Çözüm Ortaklarımız

Av. Alparslan Berber

Maltepe Üniversitesi
Kurucu Avukat

Av. Nehir Zelal Acı

Marmara Üniversitesi
Avukat

Av. Erhan Örcün

Medipol Üniversitesi
Avukat

Av. Tayfun Aşağıçayır

Aşağıçayır Hukuk Bürosu
Çözüm Ortağımız

Av. İbrahim Özkan

Çözüm Ortağı
Avukat

Av. Kübra Tuğtekin

Yakındoğu Üniversitesi
Avukat

ÜST